KONST / Litografier / Färglitografi 14499278
nr 1449 9278
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Signerad, PT. Färglitografi. Bladets mått: 47x37, oramat löst blad
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 21 februari 2022
kl 21:03:15
900 kr
1.100 kr
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson